Вадим Міський
Рейтинг
+209.90
Сила
625.82

Вадим Міський

v-miskyi

avatar
Так, звісно!
avatar
Треба допрацьовувати і відсікати неконструктив. Пропонуй.
avatar
Тут не має «ваших» чи «наших» боків. Є Режим, і є народ. Якщо маєте бажання — стійте коло влади і чекайте, поки «незручним» не станете саме ви. Але тоді вже точно не буде кому вас спасати, бо активістів приберуть першими.
Мер Чернівців — той, хто переможе у чесних виборах. Вибори народного мера — це реальна дія, яка допоможе виявити потенційні кандидатури для виборів 2015.
avatar
Деякі докази, все ж, є: прітскріни видалених без сліду коментарів про які веде мову Джордж в попередньому коментарі та свідчення людей. І ми, як дирекція Citizen'у, в робочому порядку опрацьовуємо кілька варіантів реакції. Це до слова про безпідставність.
А взагалі, все те — гумор і жарти, за що не наступає покарання. Питання в тім, де класти точку і хто, зрештою, це зробить)
avatar
Репортаж Чернівці.ТВ

avatar
Попри деякі розбіжності у підходах, Міша допомогав робити кампанію ЧЕСНО, зокрема доклав зусиль до витягування хлопця з райвідділку, організації роботи мобільних груп зі спостерігачами та випуску публічних матеріалів. Зважаючи на це, варто було кликати як спікера, я вважаю.
avatar
іронізуєш?)
avatar
Вони і на довиборах до облради робили. Класична спроба «відмити» результат. Немає жодних сумнівів, що «Рідне Місто» взяло перемогу такими ж традиційними папієвськими методами, як і Білогорка в Чернівцях.
avatar
Пані Світлано, по суті я мав на увазі чому Ви, журналіст з досвідом, переймаєтесь записом в блозі? Тобто, була цікава природа Вашого переймання ситуацією, нічого більше. З Вашої відповіді вияснилось, що Ви оцінюєте запис в блозі як журналістський матеріал. Відомо ж, що блогерство — це блогерство, і воно має принципові відмінності від журналістики. Хто, як не Ви, мав би це розуміти?

Раз Ви вже зачепили CitizenJournal (здається, Ви його мали на увазі під «прес-агентством»), то ми з Джорджем відкрили громадський портал для громадських новин, а не «прес-агентство». Тому він і не мусить відповідати будь-чиїм уявленням про роботу «прес-агентства». Цей портал має свої визначені цілі, і він їх досягає. Ну і відповідно, блоги Вікторії ніякого відношення до CitizenJournal не мають, а список співробітників порталу Ви можете побачити отут: citizenjournal.info/?cat=about.

Загалом, щодо «дурості» і «дубових хлопчиків»: досвіду побільшає, бачення та практика дошліфуються, вплив зросте. Чого не скажеш про поспішність і гарячкуватість Ваших висновків, котрі показують завидну стабільну тенденційність. Ми про них пам'ятаємо. З не меншою повагою.
avatar
Святославе, мітинги проти фашизму влаштовує Партія Регіонів, яка керується політичною доцільністю, а не внутрішніми переконаннями — тому під «фобію» не підпадає. (Хоча, у вільній інтерпритації, це наводить на роздуми, чому з усіх можливих тем вибрали саме антифашзм — чи не тому, що це спроба втекти від своєї практики узурпації влади?)
Матчі коментувати не беруся, футбол є футбол, імхо.
avatar
Панові Олексію просто варто освіжити в пам'яті етичні правила ведення дискусії та піраміду аргументів. Грем переконує, що коли немає аргументів у відповідь, то дискусію з паном Олексієм продовжувати не варто, і я мушу до Грема дослухатись.Дивно, що пан Олексій так переймається, бо я нікого до нього не веду — ані на вулицю, ані в місто, ані будь-куди ще. З другого боку — поведніка пана Олексія не дивна. Схожі спроби «боротьби» описав ще Фрейд. Сучасні психологи називають це «реактивною формацією» — запеклу боротьбу із зовнішніми символами тих почуттів, які людина хоче придушити в собі (як правило реактивна формація супроводжується ще й гіпертрофуванням — як от переживання про «пєдотусовку на вулицях Чернівців перед дітьми». Більше можна почитати отут).
Тобто я не стверджую, що пан Олексій чогось боїться, чи намагається щось приховати за своєю «боротьбою». Це стверджує Фрейд і вся сучасна психологія. От хай пан Олексій доводить свою точку зору їм, раз йому так подобається сперечатись на цю тему.

З іншого боку, за толерантністю можуть аналогічно можуть стояти прояви нетерпимості, і Святослав вище мені це наочно продемонстрував на моєму коментареві. Дякую Святе, тут є над чим подумати.

Сьогодні знайшов в стрічці новин на ФБ фото ще й з релігійної анти-маніфестації в Києві. Очевидно, ці сумні люди також бояться.

Фотограф — Анна Грабарська.

Звертаю Вашу увагу, що в коментарі наведені тільки наукові факти та фотофакти. Якщо вирішили класти мінус — будьте відвертим і зазначте, що саме Вам не сподобалось: піраміда Грема, психологія чи люди з київського пікету.
avatar
Діонісіє, дайте людям можливість побоятися. Ну не хотять вони читати, що там трапилось насправді.

Всю тенденційність такої реакції можна виразити словами: «Я чернівецький патріот. Я не хочу знати, що відбулося насправді. Я хочу боятися гомосексуалізму і лаяти гей-парад на Вкурсі».
avatar
Ого, як вас зачепило! Пані Світлана так люто переймається, бо боїться конкуренції?
Принаймні зі сторони виглядає так…
avatar
Як на мене, цілком очевидні…
avatar
Захар, я даже лайкнул ваше творчество, за то что хоть раз не упомянули Службу внешней информации Румынии.
Однако, не дождетесь. Как я уже написал, «дать в лоб» не возымеет ровным счетом никакого эффекта. Поэтому, наслаждайтесь троллингом, что вам еще остается…
avatar
Олексію, я відповів як людина, котра читає не лише жовту пресу і подорожує не лише Україною.
З таким же успіхом, Ви можете боятися будь-чого і забороняти будь-що в своїй спальні. Нічого особистого ;)

Спочатку за Ваше хамство про «зацікавлену сторону» подумав дати Вам в лоба. Але, Ваш рівень дискусії показує, шо нічому Ви з того не навчитесь, нажаль… Тому хаміть, скільки Вам влізе.
avatar
Партія Регіонов опять нєгодуєт?)
Захар, придумайте наконец что-то новое, Ваш юмор уже выдохся… :(
avatar
Шановна, Ви трохи перевернули інформацію. Як повідомляють ЗМІ (зокрема, я читав на Обозі: kiyany.obozrevatel.com/politics/41972-marsh-ravenstva-vzglyad-iznutri.htm), «Марш рівності» в Києві пройшов, його відвідали представники посольств та дипмісій, багато журналістів та мер Мюнхена, міста-побратима Києва.
«Таке», як на Вашій фотогорафії, ньому ніхто не «виставляв». То була звичайна правозахисна хода, яких відбуваються десятки із інших приводів.
Як на мене, поки Ви будете шукати «пікантні» фото в гуглі і лякати ними читачів свого блогу — то Вам і буде страшно від «такої свободи слова». Мені не страшно — хай собі ходять з плакатами, на здоров'я.
Трохи треба вже розкривати очі, а не досі боятися «пропаганди гомосексуалізму дітям», «довгих рук госдепа» та інших породжень кремлівських інформаційних кампаній.
avatar
Як показують опитування, громадяни мають дуже посереднє уявлення про обов'язки міліції, тому її в останню чергу і звинуватять.
А із варіантів «ПР» та «опозиція» — на запитання «хто спровокував» відповідь напрошується саме «опозиція», бо її й побили. Не провокувала б — не побили б.
Гарне приклад запитання, яке маніпулятивне по своїй суті.
avatar
Святе, пропишіть target=«blank» у лінку на логотипі, бо при натисканні сайт відкривається прямо у фреймі.
і допишіть «http://» у код інформера, бо без нього не працює)